לוגו

המחלקה להתחנכות ולמידה

מהל"ב עד הבית

לומדים מרחוק מרגישים קרוב

" לפעמים הצלחתי להאמין בשישה דברים בלתי אפשריים עוד לפני ארוחת הבוקר" (לואיס קרול)
מרחבי הלמידה הוירטואלים של המחלקה להתחנכות ולמידה, מאפשרים לכם לשמור על שגרת למידה. לרשותכם מערכת שיעורים און ליין ושיעורים מצולמים בתחומי למידה והעשרה מגוונים.

המורים הכי טובים שלנו התגייסו על מנת לאפשר לכם להמשיך ולהשתפר גם כשאתם בבית, בבידוד, או פשוט שומרים על עצמכם ועל היקרים לכם.

אנו מציעים לכם לנצל את ההזדמנות הזו (זוכרים שכל משבר הוא גם הזדמנות?), ול"פצח" את כל הנושאים המורכבים  שלא תמיד "יושבים" לנו טוב עד הסוף.

אז מה עכשיו? המורים האלופים שלנו  הקליטו את עצמם מהאולפן הביתי  (כי מה לעשות – גם הם ישובים בבית ). הם יסבירו נושא "קשוח" אחד בכל בכל פעם, או בסדרת שיעורים קצרה.

השיעורים מקיפים את הנושאים הקריטיים מתוך מקצועות הליבה. כמובן שיש גם שיעורים ייחודיים  לדוברי ערבית (במתמטיקה וערבית בעיקר, אבל לא רק).

בנוסף, מוצעים לכם כאן, גם שיעורים בתחומים אחרים כולל תחומי העשרה בשביל הנפש.

אז יאללה, בחרו את הנושא שמעניין אתכם, צפו בו, וסמנו לעצמם "וי" ענק על עוד תחום לימודי שפיצחתם!

ועכשיו תורכם: יש נושא שקשה לכם והייתם רוצים שנצלם בו שיעור? כתבו לנו כאן למטה בהצעות לשיעורים נוספים.

 

 

 

من القلب حتى بيتكم

"في بعض الأحيان استطعت ان اؤمن في ستة أشياء مستحيلة، حتى قبل موعد وجبة الإفطار"

(لويس كارول ، عبر المرآة، وما وجدته ألِس هناك)

 

تواصل المراكز التعليمية في شركة المراكز الجماهيرية دعمكم طلابنا الأعزاء أيضا في هذه الأوقات.

لقد تجنّد أفضل معلمينا ليساعدوكم في الاستمرار بالتقدم حتى وأنتم متواجدون في المنزل بسبب الحجر الصحي او لأنكم اخترتم أن تحافظون على أنفسكم وعلى أعزاءكم.

نقترح عليكم اغتنام هذه الفرصة (تذكرون انه في كل أزمة تكمن فرصة؟)، لتحليل جميع المواضيع العالقة او المعقدة التي لم تستطيعوا حلها وفهمها بشكل كافٍ سابقاً.

إذا ماذا الان؟ معلمينا الأبطال قاموا بتصوير أنفسهم من الاستوديو المنزلي (فهم أيضا مثلكم يجلسون في المنزل) سيقومون بشرح موضوعًا صعبًا آخر في كل حصة، أو في سلسلة قصيرة من الدروس.

تشمل الحصص المصورة المواضيع الأساسية في اللغة العربية أيضا (الرياضيات اللغة الإنجليزية اللغة العبرية واللغة العربية).

كما ونقدم لكم هنا  دروس في مجالات أخرى بما في ذلك الاثراء.

هيا، اختاروا الموضوع الذي يثير اهتمامكم، شاهدوه، وضعوا لأنفسكم أشاره √ كبيرة على المادة الدراسية الأخرى التي قمتم بفهمها والسيطرة عليها!

 

والان دوركم: هل هناك مادة أو موضوع دراسي تواجهون صعوبة في فهمه وترغبون بأن نقوم بتصويره؟  اكتبوا لنا في الأسفل اقتراحات لمزيد من الدروس.